PMR03EZPJU10L
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PMR03EZPJU10L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMR03EZPJU10L
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES 0.01 OHM 5% 1/4W 0603
Fitxak: PMR03EZPJU10L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
PMR03EZPJU10Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMR03EZPJU10L fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES 0.01 OHM 5% 1/4W 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 578035 pcs Datuen fitxa PMR03EZPJU10L.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea 0/ +150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series PMR Erresistentzia 10 mOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)