MTZJT-779.1C
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MTZJT-779.1C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTZJT-779.1C
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 9.1V 500MW MSD
Fitxak: MTZJT-779.1C.pdf
  • Mezua
MTZJT-779.1Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTZJT-779.1C fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 9.1V 500MW MSD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4282 pcs Datuen fitxa MTZJT-779.1C.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 9.1V tolerantzia ±3%
Hornitzaileen gailuen paketea MSD Series -
Energia - Max 500mW Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AG, DO-34, Axial Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 20 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 9.1V 500mW ±3% Through Hole MSD Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 6V