MTZJT-776.2B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MTZJT-776.2B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MTZJT-776.2B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 6.2V 500MW MSD
Fitxak: MTZJT-776.2B.pdf
  • Mezua
MTZJT-776.2Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MTZJT-776.2B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 6.2V 500MW MSD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6673 pcs Datuen fitxa MTZJT-776.2B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 6.2V tolerantzia ±3%
Hornitzaileen gailuen paketea MSD Series -
Energia - Max 500mW Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AG, DO-34, Axial Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 30 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 6.2V 500mW ±3% Through Hole MSD Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 3V