MNR12ERAPJ151
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR12ERAPJ151 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MNR12ERAPJ151
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 2 RES 150 OHM 0606
Fitxak: 1.MNR12ERAPJ151.pdf2.MNR12ERAPJ151.pdf
  • Mezua
MNR12ERAPJ151ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MNR12ERAPJ151 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES ARRAY 2 RES 150 OHM 0606 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6470 pcs Datuen fitxa 1.MNR12ERAPJ151.pdf2.MNR12ERAPJ151.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Series MNR Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 150
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0606, Convex Beste izenak RHM1375DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Erresistentzia kopurua 2
Pin kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Deskribapen zehatza 150 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex