MNR12ERAPJ103
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR12ERAPJ103 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MNR12ERAPJ103
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0606
Fitxak: 1.MNR12ERAPJ103.pdf2.MNR12ERAPJ103.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MNR12ERAPJ103ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MNR12ERAPJ103 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0606 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 884850 pcs Datuen fitxa 1.MNR12ERAPJ103.pdf2.MNR12ERAPJ103.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Series MNR Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 10k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0606, Convex Beste izenak RHM1589CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Erresistentzia kopurua 2
Pin kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Deskribapen zehatza 10k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex