MCR18ERTFL6R20
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18ERTFL6R20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR18ERTFL6R20
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 6.2 OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak:
  • Mezua
MCR18ERTFL6R20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR18ERTFL6R20 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 6.2 OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2768 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Series MCR Erresistentzia 6.2 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak RHM6.20CJTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 6.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film