MCR18ERTFL5R62
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18ERTFL5R62 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR18ERTFL5R62
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 5.62 OHM 1% 1/4W 1206
Fitxak:
  • Mezua
MCR18ERTFL5R62ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR18ERTFL5R62 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 5.62 OHM 1% 1/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4044 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Series MCR Erresistentzia 5.62 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak RHM5.6KCJDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5.62 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film