MCR01MZPFL2R00
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MZPFL2R00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR01MZPFL2R00
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2 OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: MCR01MZPFL2R00.pdf
  • Mezua
MCR01MZPFL2R00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR01MZPFL2R00 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 2 OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5418 pcs Datuen fitxa MCR01MZPFL2R00.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series MCR Erresistentzia 2 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak Q7165986
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film