MCR01MZPFL1R00
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MZPFL1R00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR01MZPFL1R00
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 1 OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: MCR01MZPFL1R00.pdf
  • Mezua
MCR01MZPFL1R00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR01MZPFL1R00 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 1 OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3876 pcs Datuen fitxa MCR01MZPFL1R00.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series MCR Erresistentzia 1 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak RHM1.00LCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Konposizio Thick Film