MCR01MRTF2201
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MRTF2201 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR01MRTF2201
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2.2K OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: 1.MCR01MRTF2201.pdf2.MCR01MRTF2201.pdf
  • Mezua
MCR01MRTF2201ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR01MRTF2201 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 2.2K OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2827 pcs Datuen fitxa 1.MCR01MRTF2201.pdf2.MCR01MRTF2201.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Series MCR Erresistentzia 2.2 kOhms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak RHM2.20KCDTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film