MCR01MRTF2004
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR01MRTF2004 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCR01MRTF2004
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 2M OHM 1% 1/16W 0402
Fitxak: 1.MCR01MRTF2004.pdf2.MCR01MRTF2004.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
MCR01MRTF2004ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCR01MRTF2004 fabrikatzailea Rohm Semiconductor
deskribapena RES SMD 2M OHM 1% 1/16W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1004080 pcs Datuen fitxa 1.MCR01MRTF2004.pdf2.MCR01MRTF2004.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.063W, 1/16W
Tentsioa - Tasa 0402 Lodiera (Max) ±100ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series MCR
RoHS egoera Digi-Reel® polarizazio 0402 (1005 Metric)
Beste izenak RHM2MCDDKR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia MCR01MRTF2004
Altuera - Eserita (Max) 0.016" (0.40mm) Ezaugarriak -
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 2M Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 2M OHM 1% 1/16W 0402