ESR25JZPJ915
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR25JZPJ915 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESR25JZPJ915
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 9.1M OHM 5% 2/3W 1210
Fitxak: ESR25JZPJ915.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ESR25JZPJ915ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESR25JZPJ915 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 9.1M OHM 5% 2/3W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 239721 pcs Datuen fitxa ESR25JZPJ915.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series ESR Erresistentzia 9.1 MOhms
Energia (Watts) 0.667W, 2/3W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak RHM9.1MAXCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 9.1 MOhms ±5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film