ESR25JZPJ914
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR25JZPJ914 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESR25JZPJ914
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES SMD 910K OHM 5% 2/3W 1210
Fitxak: ESR25JZPJ914.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
ESR25JZPJ914ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESR25JZPJ914 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES SMD 910K OHM 5% 2/3W 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2278978 pcs Datuen fitxa ESR25JZPJ914.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series ESR Erresistentzia 910 kOhms
Energia (Watts) 0.667W, 2/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak RHM910KAXTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 910 kOhms ±5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ESR25JZPJ8R2
ESR25JZPJ8R2
fabrikatzaileak: LAPIS Semiconductor
deskribapena: RES SMD 8.2 OHM 5% 2/3W 1210
Stockean: 2270405 pcs
Deskarga: ESR25JZPJ8R2.pdf
RFQ
ESR25JZPJ913
ESR25JZPJ913
deskribapena: RES SMD 91K OHM 5% 2/3W 1210
Stockean: 2160599 pcs
Deskarga: ESR25JZPJ913.pdf
RFQ
ESRD-KIT4
ESRD-KIT4
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP KIT ALUM POLY
Deskarga:
ESR25JZPJ912
ESR25JZPJ912
Deskarga: ESR25JZPJ912.pdf
ESR25JZPJ911
ESR25JZPJ911
deskribapena: RES SMD 910 OHM 5% 2/3W 1210