BR25H640FJ-2CE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR25H640FJ-2CE2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BR25H640FJ-2CE2
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 64K SPI 10MHZ 8SOPJ
Fitxak: 1.BR25H640FJ-2CE2.pdf2.BR25H640FJ-2CE2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BR25H640FJ-2CE2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BR25H640FJ-2CE2 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena IC EEPROM 64K SPI 10MHZ 8SOPJ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 124403 pcs Datuen fitxa 1.BR25H640FJ-2CE2.pdf2.BR25H640FJ-2CE2.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 4ms Tentsioa - hornidura 2.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOP-J
Series Automotive, AEC-Q100 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak BR25H640FJ-2CE2CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Memoria Tamaina 64Kb (8K x 8) Memoria interfazea SPI
Memoria formatua EEPROM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) SPI 10MHz 8-SOP-J Erlojuaren maiztasuna 10MHz