BR25H320FVM-2CTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR25H320FVM-2CTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BR25H320FVM-2CTR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC EEPROM 32K SPI 10MHZ 8MSOP
Fitxak: 1.BR25H320FVM-2CTR.pdf2.BR25H320FVM-2CTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
BR25H320FVM-2CTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BR25H320FVM-2CTR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena IC EEPROM 32K SPI 10MHZ 8MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 224462 pcs Datuen fitxa 1.BR25H320FVM-2CTR.pdf2.BR25H320FVM-2CTR.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 4ms Tentsioa - hornidura 2.5 V ~ 5.5 V
Teknologia EEPROM Hornitzaileen gailuen paketea 8-MSOP
Series Automotive, AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-VSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Memoria Tamaina 32Kb (4K x 8)
Memoria interfazea SPI Memoria formatua EEPROM
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza EEPROM Memory IC 32Kb (4K x 8) SPI 10MHz 8-MSOP
Erlojuaren maiztasuna 10MHz