2SAR514PT100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SAR514PT100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2SAR514PT100
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TRANS PNP 80V 0.7A MPT3
Fitxak: 2SAR514PT100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
2SAR514PT100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2SAR514PT100 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena TRANS PNP 80V 0.7A MPT3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 440873 pcs Datuen fitxa 2SAR514PT100.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 80V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 15mA, 300mA
Transistore mota PNP Hornitzaileen gailuen paketea MPT3
Series - Energia - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-243AA
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Maiztasuna - Trantsizioa 380MHz Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 700mA 380MHz 2W Surface Mount MPT3
DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 100mA, 3V Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 1µA (ICBO)
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 700mA