2SAR514P5T100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SAR514P5T100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2SAR514P5T100
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena PNP -80V -0.7A MEDIUM POWER TRAN
Fitxak: 1.2SAR514P5T100.pdf2.2SAR514P5T100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
2SAR514P5T100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2SAR514P5T100 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena PNP -80V -0.7A MEDIUM POWER TRAN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 165014 pcs Datuen fitxa 1.2SAR514P5T100.pdf2.2SAR514P5T100.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 80V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 15mA, 300mA
Transistore mota PNP Hornitzaileen gailuen paketea MPT3
Series - Energia - Max 500mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua TO-243AA
Beste izenak 2SAR514P5T100CT Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna - Trantsizioa 380MHz
Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 700mA 380MHz 500mW Surface Mount MPT3 DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 100mA, 3V
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 1µA (ICBO) Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 700mA