NMNT23-12E
Knowles VoltronicsKnowles Voltronics
NMNT23-12E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NMNT23-12E
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Voltronics
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 3-23PF 6000V PNL MNT
Fitxak: NMNT23-12E.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 289 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 289 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
NMNT23-12Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NMNT23-12E fabrikatzailea Knowles Voltronics
deskribapena CAP TRIMMER 3-23PF 6000V PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 289 pcs Datuen fitxa NMNT23-12E.pdf
Tentsioaren balioa 6000V Tamaina / dimentsioa 0.580" Dia (14.73mm)
Series NT Q @ Freq -
Packaging Bulk Beste izenak 1608-1230
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C Muntaketa mota Panel Mount
Altuera - Eserita (Max) 1.845" (46.86mm) Ezaugarriak Non-Magnetic
Material dielektrikoa Polytetrafluoroethylene (PTFE) Deskribapen zehatza 3 ~ 23pF Trimmer Capacitor 6000V Top Panel Mount
Capacitance Range 3 ~ 23pF Doikuntza mota Top
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NMN3.00BK
NMN3.00BK
fabrikatzaileak: Techflex
deskribapena: SLEEVING 3" ID POLY 100' BLACK
Stockean: 255 pcs
Deskarga: NMN3.00BK.pdf
RFQ
NMN3.00BK50
NMN3.00BK50
fabrikatzaileak: Techflex
deskribapena: SLEEVING 3" ID POLY 50' BLACK
Stockean: 456 pcs
Deskarga: NMN3.00BK50.pdf
RFQ
NMNT5-8
NMNT5-8
fabrikatzaileak: Knowles Voltronics
deskribapena: CAP TRIMMER 1-5PF 4000V PNL MNT