NMNT10-12E
Knowles VoltronicsKnowles Voltronics
NMNT10-12E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NMNT10-12E
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Voltronics
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 2-10PF 6000V PNL MNT
Fitxak: NMNT10-12E.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 539 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 539 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
NMNT10-12Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NMNT10-12E fabrikatzailea Knowles Voltronics
deskribapena CAP TRIMMER 2-10PF 6000V PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 539 pcs Datuen fitxa NMNT10-12E.pdf
Tentsioaren balioa 6000V Tamaina / dimentsioa 0.550" Dia (13.97mm)
Series NT Q @ Freq -
Packaging Bulk Beste izenak 1608-1228
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C Muntaketa mota Panel Mount
Altuera - Eserita (Max) 1.845" (46.86mm) Ezaugarriak Non-Magnetic
Material dielektrikoa Polytetrafluoroethylene (PTFE) Deskribapen zehatza 2 ~ 10pF Trimmer Capacitor 6000V Top Panel Mount
Capacitance Range 2 ~ 10pF Doikuntza mota Top
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NMNT5-8
NMNT5-8
fabrikatzaileak: Knowles Voltronics
deskribapena: CAP TRIMMER 1-5PF 4000V PNL MNT