SBSPP1000101MCR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBSPP1000101MCR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena SURFACE MOUNT PI FILTER
Fitxak: SBSPP1000101MCR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
SBSPP1000101MCRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBSPP1000101MCR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena SURFACE MOUNT PI FILTER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 188477 pcs Datuen fitxa SBSPP1000101MCR.pdf
Tentsioaren balioa 100V Baloreak C = 100pF
Mota Low Pass Teknologia LC (Pi)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series SBSP
Erresistentzia - Kanala (Ohms) - Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Tenperatura operatiboa - Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.071" (1.80mm)
Iragazkiaren agindua 3rd ESD Babesa No
Deskribapen zehatza LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 100pF 1A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad Oraingo 1A
Zentroa / mozteko maiztasuna - Atenuazio balioa 7dB @ 100MHz