SBSPP0500473MXR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBSPP0500473MXR
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena SURFACE MOUNT PI FILTER
Fitxak: SBSPP0500473MXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
SBSPP0500473MXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBSPP0500473MXR fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena SURFACE MOUNT PI FILTER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 176568 pcs Datuen fitxa SBSPP0500473MXR.pdf
Tentsioaren balioa 50V Baloreak C = 0.047µF
Mota Low Pass Teknologia LC (Pi)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series SBSP
Erresistentzia - Kanala (Ohms) - Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Tenperatura operatiboa - Kanalen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.071" (1.80mm)
Iragazkiaren agindua 3rd ESD Babesa No
Deskribapen zehatza LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.047µF 1A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad Oraingo 1A
Zentroa / mozteko maiztasuna - Atenuazio balioa 37dB @ 100MHz