1808YA250391GCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250391GCTSPU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808YA250391GCTSPU
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 390PF 250V C0G/NP0 1808
Fitxak: 1808YA250391GCTSPU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
1808YA250391GCTSPUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808YA250391GCTSPU fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 390PF 250V C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 86987 pcs Datuen fitxa 1808YA250391GCTSPU.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 390pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 390pF