1808YA250391GCTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250391GCTSP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808YA250391GCTSP
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles Syfer
Produktuaren Deskribapena CAP CER 390PF 250V C0G/NP0 1808
Fitxak: 1808YA250391GCTSP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
1808YA250391GCTSPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808YA250391GCTSP fabrikatzailea Knowles Syfer
deskribapena CAP CER 390PF 250V C0G/NP0 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80188 pcs Datuen fitxa 1808YA250391GCTSP.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.079" (2.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0 (1B)
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Series FlexiCap™
balorazio X2 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 390pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) kapazitantzia 390pF
eskaerak Safety, Boardflex Sensitive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1808YA250391JXRPY2
1808YA250391JXRPY2
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 390PF 250V X7R 1808
Stockean: 93482 pcs
Deskarga: 1808YA250391JXRPY2.pdf
RFQ
1808YA250391GCTSPU
1808YA250391GCTSPU
fabrikatzaileak: Knowles Syfer
deskribapena: CAP CER 390PF 250V C0G/NP0 1808