1808B152K202NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1808B152K202NT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808B152K202NT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 2KV X7R 1808
Fitxak: 1.1808B152K202NT.pdf2.1808B152K202NT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4500 pcs
  • Mezua
1808B152K202NTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808B152K202NT fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 1500PF 2KV X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 394918 pcs Datuen fitxa 1.1808B152K202NT.pdf2.1808B152K202NT.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.065" (1.65mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1500pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
kapazitantzia 1500pF eskaerak General Purpose