1808B103K102NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1808B103K102NT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1808B103K102NT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 1KV X7R 1808
Fitxak: 1.1808B103K102NT.pdf2.1808B103K102NT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
1808B103K102NTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1808B103K102NT fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 10000PF 1KV X7R 1808 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 93451 pcs Datuen fitxa 1.1808B103K102NT.pdf2.1808B103K102NT.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.065" (1.65mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Series -
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1808 (4520 Metric) Beste izenak 1763-1115-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
kapazitantzia 10000pF eskaerak General Purpose