1210B472K152NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1210B472K152NT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210B472K152NT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1210
Fitxak: 1.1210B472K152NT.pdf2.1210B472K152NT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
1210B472K152NTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210B472K152NT fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108886 pcs Datuen fitxa 1.1210B472K152NT.pdf2.1210B472K152NT.pdf
Tentsioaren balioa 1500V (1.5kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.065" (1.65mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Series -
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 1763-1200-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 4700pF eskaerak General Purpose