1210B223K501NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1210B223K501NT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210B223K501NT
Fabrikatzaileak / Marka: Knowles NOVACAP
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.022UF 500V X7R 1210
Fitxak: 1.1210B223K501NT.pdf2.1210B223K501NT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
1210B223K501NTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210B223K501NT fabrikatzailea Knowles NOVACAP
deskribapena CAP CER 0.022UF 500V X7R 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 98081 pcs Datuen fitxa 1.1210B223K501NT.pdf2.1210B223K501NT.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.065" (1.65mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.125" L x 0.100" W (3.18mm x 2.54mm) Series -
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 1763-1113-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.022µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapazitantzia 0.022µF eskaerak General Purpose