CC56-11EWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CC56-11EWA
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena DISPLAY 627NM RED 4DIG 0.56" TH
Fitxak: CC56-11EWA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
CC56-11EWAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CC56-11EWA fabrikatzailea Kingbright
deskribapena DISPLAY 627NM RED 4DIG 0.56" TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33565 pcs Datuen fitxa CC56-11EWA.pdf
Uhin - gailurra 627nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2V
Tamaina / dimentsioa 0.748" H x 1.980" W x 0.319" D (19.00mm x 50.30mm x 8.10mm) Series -
Power Dissipation (Max) 75mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 36-DIP Module (0.600", 15.24mm) Karaktere kopurua 4
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 5.8mcd
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bistaratze mota 7-Segment Clock
Digit / Alfa Tamaina 0.56" (14.22mm) Deskribapen zehatza Character LED Display Module Red 7-Segment Clock 4 Character Common Cathode 2V 20mA 0.748" H x 1.980" W x 0.319" D (19.00mm x 50.30mm x 8.10mm) 36-DIP Module (0.600", 15.24mm)
Uneko - Test 20mA Pin arrunta Common Cathode