CC56-11CGKWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CC56-11CGKWA
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena DISPLAY 570NM GRN 4DIG 0.56 TH
Fitxak: CC56-11CGKWA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CC56-11CGKWAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CC56-11CGKWA fabrikatzailea Kingbright
deskribapena DISPLAY 570NM GRN 4DIG 0.56 TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27119 pcs Datuen fitxa CC56-11CGKWA.pdf
Uhin - gailurra 574nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.1V
Tamaina / dimentsioa - Series -
Power Dissipation (Max) 75mW Packaging Bulk
Pakete / kasua 36-DIP (0.600", 15.24mm) Karaktere kopurua 4
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 35mcd
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bistaratze mota 7-Segment Clock
Digit / Alfa Tamaina 0.56" (14.22mm) Deskribapen zehatza Character LED Display Module Green 7-Segment Clock 4 Character Common Cathode 2.1V 20mA 36-DIP (0.600", 15.24mm)
Uneko - Test 20mA Pin arrunta Common Cathode
Kolore Green
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CC56-11SRWA
CC56-11SRWA
fabrikatzaileak: Kingbright
deskribapena: DISPLAY 660NM RED 4DIG 0.56" TH