APG1608SYKC/T
KingbrightKingbright
APG1608SYKC/T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APG1608SYKC/T
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena LED YELLOW CLEAR CHIP SMD
Fitxak: APG1608SYKC/T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
APG1608SYKC/Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APG1608SYKC/T fabrikatzailea Kingbright
deskribapena LED YELLOW CLEAR CHIP SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 995264 pcs Datuen fitxa APG1608SYKC/T.pdf
Uhin - gailurra 590nm Uhin - dominatzailea 590nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.05V Angeluen ikuspegia 120°
Hornitzaileen gailuen paketea Chip LED Tamaina / dimentsioa 1.60mm L x 0.80mm W
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 754-1354-2
APG1608SYKCT
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Balorazioa 120mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 0.28mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2.05V 0603 (1608 Metric)
Uneko - Test 20mA konfigurazioa Standard