APG1608SEKC/T
KingbrightKingbright
APG1608SEKC/T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APG1608SEKC/T
Fabrikatzaileak / Marka: Kingbright
Produktuaren Deskribapena LED ORANGE CLEAR CHIP SMD
Fitxak: APG1608SEKC/T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
APG1608SEKC/Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APG1608SEKC/T fabrikatzailea Kingbright
deskribapena LED ORANGE CLEAR CHIP SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 163720 pcs Datuen fitxa APG1608SEKC/T.pdf
Uhin - gailurra 610nm Uhin - dominatzailea 601nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.05V Angeluen ikuspegia 120°
Hornitzaileen gailuen paketea Chip LED Tamaina / dimentsioa 1.60mm L x 0.80mm W
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 754-1353-1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Balorazioa 100mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera (Max) 0.28mm
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Orange 601nm LED Indication - Discrete 2.05V 0603 (1608 Metric)
Uneko - Test 20mA konfigurazioa Standard