VE1812K601R040
KEMETKEMET
VE1812K601R040 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VE1812K601R040
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 68V 600A 1812
Fitxak: VE1812K601R040.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
VE1812K601R040ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VE1812K601R040 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 68V 600A 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 300089 pcs Datuen fitxa VE1812K601R040.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 68V Varistor tentsioa (min) 61.2V
Varistor Tentsioa (Max) 74.8V Series Automotive, AEC-Q200, VE
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 56V
Gehienezko AC bolumena 40V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 4.8J Deskribapen zehatza 68V 600A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric)
Oraina - Surge 600A