VE1812K401R050
KEMETKEMET
VE1812K401R050 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VE1812K401R050
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 82V 400A 1812
Fitxak: VE1812K401R050.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
VE1812K401R050ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VE1812K401R050 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 82V 400A 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 238826 pcs Datuen fitxa VE1812K401R050.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 82V Varistor tentsioa (min) 73.8V
Varistor Tentsioa (Max) 90.2V Series Automotive, AEC-Q200, VE
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 65V
Gehienezko AC bolumena 50V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 4.8J Deskribapen zehatza 82V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric)
Oraina - Surge 400A