VC2220K801R050
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VC2220K801R050
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 82V 800A 2220
Fitxak: VC2220K801R050.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
VC2220K801R050ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VC2220K801R050 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 82V 800A 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 159876 pcs Datuen fitxa VC2220K801R050.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 82V Varistor tentsioa (min) 73.8V
Varistor Tentsioa (Max) 90.2V Series Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2220 (5750 Metric)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 65V
Gehienezko AC bolumena 50V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 5.8J Deskribapen zehatza 82V 800A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric)
Oraina - Surge 800A