VC2220K122R020
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VC2220K122R020
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 33V 1.2KA 2220
Fitxak: VC2220K122R020.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
VC2220K122R020ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VC2220K122R020 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 33V 1.2KA 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 195324 pcs Datuen fitxa VC2220K122R020.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 33V Varistor tentsioa (min) 29.7V
Varistor Tentsioa (Max) 36.3V Series Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2220 (5750 Metric)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 26V
Gehienezko AC bolumena 20V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 8.0J Deskribapen zehatza 33V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric)