VC1812K301R115
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VC1812K301R115
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 180V 300A 1812
Fitxak: VC1812K301R115.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
VC1812K301R115ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VC1812K301R115 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 180V 300A 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 333307 pcs Datuen fitxa VC1812K301R115.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 180V Varistor tentsioa (min) 162V
Varistor Tentsioa (Max) 198V Series Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 150V
Gehienezko AC bolumena 115V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 5.2J Deskribapen zehatza 180V 300A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric)
Oraina - Surge 300A