VC1812K301R095
KEMETKEMET
VC1812K301R095 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VC1812K301R095
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 150V 300A 1812
Fitxak: VC1812K301R095.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
VC1812K301R095ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VC1812K301R095 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 150V 300A 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98038 pcs Datuen fitxa VC1812K301R095.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 150V Varistor tentsioa (min) 135V
Varistor Tentsioa (Max) 165V Series Automotive, AEC-Q200, VC
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Beste izenak 399-13769-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 125V
Gehienezko AC bolumena 95V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 5.2J Deskribapen zehatza 150V 300A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric)
Oraina - Surge 300A Edukiera @ maiztasuna 340pF @ 1kHz