TPI128080L210N
KEMETKEMET
TPI128080L210N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPI128080L210N
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena IND 0.21UH 70A 0.29M OHM SMD
Fitxak: TPI128080L210N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
1600 pcs
4000 pcs
  • Mezua
TPI128080L210Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPI128080L210N fabrikatzailea KEMET
deskribapena IND 0.21UH 70A 0.29M OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52566 pcs Datuen fitxa TPI128080L210N.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
estali Shielded Series TPI
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 399-18555-2
UPIY128080L21N
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 210nH
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 210nH Shielded Inductor 50A 0.29 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 0.29 mOhm Uneko balorazioa 50A
Uneko - Saturazioa 70A