TPI111065L210N
KEMETKEMET
TPI111065L210N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPI111065L210N
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena IND 0.21UH 54A 0.29M OHM SMD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
TPI111065L210Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPI111065L210N fabrikatzailea KEMET
deskribapena IND 0.21UH 54A 0.29M OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25485 pcs Datuen fitxa
Mota - tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa -
estali Shielded Series TPI
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 399-18551-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 210nH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 210nH Shielded Inductor Nonstandard