T541X687M006AT8610
KEMETKEMET
T541X687M006AT8610 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T541X687M006AT8610
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TAN POLYMER COTS SMD 680UF 1
Fitxak: T541X687M006AT8610.pdf
  • Mezua
T541X687M006AT8610ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T541X687M006AT8610 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TAN POLYMER COTS SMD 680UF 1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6867 pcs Datuen fitxa T541X687M006AT8610.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T541 balorazio COTS
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea X Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm) Ezaugarriak High Reliability
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 15 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 680µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T541X687M006AT8710
T541X687M006AT8710
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TAN POLYMER COTS SMD 680UF 2
Stockean: 7332 pcs
Deskarga: T541X687M006AT8710.pdf
RFQ
T543
T543
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: PLIER FINE ROUND NOSE SMOOTH
Stockean: 1596 pcs
Deskarga:
RFQ
T543B106K025AHE1007280
T543B106K025AHE1007280
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT POLY 10UF 25V 3528
Deskarga: T543B106K025AHE1007280.pdf
T543B106K025AHE100
T543B106K025AHE100