T541X687M006AT8510
KEMETKEMET
T541X687M006AT8510 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T541X687M006AT8510
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TAN POLYMER COTS SMD 680UF 2
Fitxak: T541X687M006AT8510.pdf
  • Mezua
T541X687M006AT8510ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T541X687M006AT8510 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TAN POLYMER COTS SMD 680UF 2 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9035 pcs Datuen fitxa T541X687M006AT8510.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series KO-CAP® T541 balorazio COTS
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea X Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm) Ezaugarriak High Reliability
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 15 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 680µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T541X687M006AH8510
T541X687M006AH8510
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TAN POLYMER COTS SMD 680UF 2