T520B107M003ATE025
KEMETKEMET
T520B107M003ATE025 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T520B107M003ATE025
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 100UF 3V 3528
Fitxak: T520B107M003ATE025.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
T520B107M003ATE025ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T520B107M003ATE025 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 100UF 3V 3528 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177127 pcs Datuen fitxa T520B107M003ATE025.pdf
Tentsioaren balioa 3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series KO-CAP® T520 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Beste izenak 399-5145-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea B Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 25 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 3V 1411 (3528 Metric) 25 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 100µF