T520A686M006ATE150
KEMETKEMET
T520A686M006ATE150 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T520A686M006ATE150
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1206
Fitxak: T520A686M006ATE150.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T520A686M006ATE150ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T520A686M006ATE150 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88003 pcs Datuen fitxa T520A686M006ATE150.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series KO-CAP® T520 balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 399-10326-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea A Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 150 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1206 (3216 Metric) 150 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 68µF