T520A107M006ATE070
KEMETKEMET
T520A107M006ATE070 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T520A107M006ATE070
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1206
Fitxak: T520A107M006ATE070.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T520A107M006ATE070ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T520A107M006ATE070 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105287 pcs Datuen fitxa T520A107M006ATE070.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series KO-CAP® T520 balorazio -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 399-10526-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea A Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 70 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1206 (3216 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 100µF