T520A107M006ATE045
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T520A107M006ATE045
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena POLY TA SMD 3216 100UF 6.3V 20%
Fitxak: 1.T520A107M006ATE045.pdf2.T520A107M006ATE045.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T520A107M006ATE045ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T520A107M006ATE045 fabrikatzailea KEMET
deskribapena POLY TA SMD 3216 100UF 6.3V 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134643 pcs Datuen fitxa 1.T520A107M006ATE045.pdf2.T520A107M006ATE045.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series KO-CAP® T520 balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 399-18160-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea A Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Ezaugarriak General Purpose
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 45 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1206 (3216 Metric) 45 mOhm @ 100kHz
kapazitantzia 100µF