T496C226M016AS
KEMETKEMET
T496C226M016AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T496C226M016AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 16V 20% 2312
Fitxak: T496C226M016AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T496C226M016ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T496C226M016AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 22UF 16V 20% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2942 pcs Datuen fitxa T496C226M016AS.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T496 balorazio COTS
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Beste izenak 399-1698-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Ezaugarriak Fail Safe with Built-in Fuse
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) kapazitantzia 22µF