T496C226M010AT
KEMETKEMET
T496C226M010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T496C226M010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 10V 20% 2312
Fitxak: T496C226M010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
T496C226M010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T496C226M010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 22UF 10V 20% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97372 pcs Datuen fitxa T496C226M010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T496 balorazio COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Beste izenak 399-3937-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Ezaugarriak Fail Safe with Built-in Fuse
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2 Ohm
Deskribapen zehatza 22µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 2 Ohm kapazitantzia 22µF