T494U336K010AT
KEMETKEMET
T494U336K010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T494U336K010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 10V 10% 2311
Fitxak: T494U336K010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
T494U336K010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T494U336K010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 33UF 10V 10% 2311 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 102245 pcs Datuen fitxa T494U336K010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.110" W (6.00mm x 2.80mm)
Series T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2311 (6028 Metric) Beste izenak 399-8481-2
T494U336K010AT-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea U
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 600 mOhm Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2311 (6028 Metric) 600 mOhm
kapazitantzia 33µF