T494T685K010AT
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T494T685K010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 6.8UF 10V 10% 1411
Fitxak: T494T685K010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T494T685K010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T494T685K010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 6.8UF 10V 10% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64188 pcs Datuen fitxa T494T685K010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series T494 balorazio -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Beste izenak 399-18405-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea T Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2 Ohm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm @ 100kHz kapazitantzia 6.8µF