T491X476K035AT
KEMETKEMET
T491X476K035AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491X476K035AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 35V 10% 2917
Fitxak: T491X476K035AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T491X476K035ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491X476K035AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 47UF 35V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28724 pcs Datuen fitxa T491X476K035AT.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-3821-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea X
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 600 mOhm Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm
kapazitantzia 47µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491X476K035ATAUTO7776
T491X476K035ATAUTO7776
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 47.0UF 35.0V
Stockean: 60401 pcs
Deskarga: T491X476K035ATAUTO7776.pdf
RFQ
T491X476K035ATAUTO
T491X476K035ATAUTO
fabrikatzaileak: KEMET